Eiropas diena Ikšķilē pulcē jauniešus no 7 Eiropas valstīm!

Jau vairākus gadus Ikšķiles Brīvajā skolā, pateicoties Eiropas Savienības programmai “Eiropas brīvprātīgais darbs”, darbojas jaunieši no dažādām valstīm. Katru gadu brīvprātīgie skolotāju palīgi organizē “Eiropas dienu”, kas šogad notika 9.maijā, Eiropas Savienības dibināšanas gadadienā. Pasākuma galvenais mērķis – parādīt, cik dažādas kultūras mīt Eiropas valstīs, jo zināšanas palīdz labāk izprast un kļūt atvērtākiem pret citādo.

Eiropas dienā deviņi jaunieši no Itālijas, Francijas, Nīderlandes, Spānijas, Somijas, Austrijas un Vācijas kopā ar Ikšķiles Brīvās skolas brīvprātīgajiem jauniešiem Levin Spiegel un Elisabeth Pressel piedāvāja skolas saimei dažāda veida aktivitātes, – valodas stundas, sporta spēles, rokdarbus, dažādas mākslas nodarbības, kā arī pavārmākslas meistarklases. “Eiropas dienas” pievienotā vērtība ir iespēja dzirdēt tik daudzas valodas vienkopus, iegūt jaunas zināšanas un, protams, jaunus draugus!

HatEvFhoLD

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *