27. augustā Apģērbu un lietu dārza andele

Šī gada noslēdzošā Apģērbu un lietu dārza andele.

KAD: 27. augusts
CIKOS: 10.00 – 16.00
KUR: Ikšķiles Brīvās skolas dārzs

Lai pieteiktos tirgotāja vietai, raksti – pasakumi@brivaskola.lv
Apmeklētājiem – ieeja BEZMAKSAS.

Seko notikumam Facebook: https://fb.me/e/1bjf5HuPk
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Dārza andelē atradīsi (un vari pieteikties tirgot):
– Drēbes
– Rotaļlietas, spēles, mantas bērniem
– Grāmatas (gan pieaugušo, gan bērnu)
– Rotaslietas un aksesuārus
– Kosmētiku, higiēnas preces, smaržas
– Interjera lietas, mēbeles, traukus, mājas elektroniku
– Mūzikas instrumentus (pieaugušajiem un bērniem)
– Fotoaparātus (digitālus, analogus), fotofilmas, atmiņas kartes, mūzikas atskaņotājus, plates, diskus, kasetes, diktofonus, telefonus (gan iepriekšējās paaudzes – podziņu, gan mūsdienu “gudros”) u.tml.
– Sporta inventāru bērniem vai pieaugušajiem (slēpes, riteņus u.tml.)
– Dažādus pašu radošos darinājumus – rokdarbus u.tml. (piem., gleznas, rotas, šalles, keramiku, virtuves dēlīšus, bērnu rotaļlietas, aploksnes u.tml.)
– Remontdarbu un būvmateriālu pārpalikumus (krāsas, lakas, tapetes, linoleju, flīzes, dažādus saistošos materiālus, reģipsi, dēļus utt.
– Vietējo bioloģisko (arī pārejas perioda) saimniecību produkciju, mājražotāju produkciju.Standarta tirgotāja vietas izmērs – 2,5m x 2,5m
Standarta vietas dalības maksa – 15,00 €

Galdus un kronšteinus nenodrošinām, taču, ja ir nepieciešams, galdus piedāvājam izīrēt:

Mazā galda īre (70cm x50 cm) – 3,00 €
Mazā galda īre (140cm x 50cm) – 5,00 €
Lielā galda īre (177 cm x 73 cm + divas sēdvietas katrā galda pusē 177cm x 23cm) – 10,00 €

Dalības maksa jāveic uz kontu, norādot “Dalība dārza andelē_27.08.23.”

Rekvizīti:
SIA Brīvā skola
Reģ.Nr. 44103128237
Rīgas iela 175, Ikšķile, Ogres novads, LV-5052
Swedbank AS
LV71HABA0551047188560

Tirgotāja dalības vieta tiek nodrošināta pēc apmaksas.Dalībnieka neierašanās gadījumā vietas maksa netiek atgriezta.

Strādās arī Brīvais veikals, piedāvājot gardas uzkodas, pusdienas, dzērienus, saldumus. Kā arī ierastos veikala produktus.

Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums var tikt pārcelts.
__________________________________
Apģērbu un lietu dārza andele tiek īstenota ALTUM sociālās uzņēmējdarbības granta ietvaros (Eiropas Sociālā fonda projekts “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”).
Granta līguma Nr.248242/SU0000269 ietvaros, ESF projekta identifikācijas Nr.9.1.1.3/15/I/001 “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”