8. jūnijā plkst. 19.30 Chris Noah akustiskais koncerts

Jau 8. jūnijā priecājamies uzņemt Chris Noah atkal pie mums skolas dārzā.

Indī poproka mūziķis Chris Noah, īstajā vārdā Krists Indrišonoks, ir uzstājies gan pašmāju festivālos “Positivus”, “Summer Sound”, “Tas Te”, gan “Reeperbahn” festivālā Hamburgā, Tallinas Mūzikas nedēļā, kā arī ir iesildījis tādus māksliniekus kā “The Naked and Famous”, Tom Odell un “LP” jeb Laura Pergolizzi.

2021. gada nogalē Krists parakstīja sadarbības līgumu ar starptautisko ierakstu kompāniju “Sony Music Finland” un jūnijā iznākusī dziesma “Sunboy” ir pirmais šīs sadarbības rezultātā izdotais ieraksts. 2022. gada izskaņā iznāca Krista sešu dziesmu minialbums “Red Light”.

KAD: 8. jūnijs plkst. 19.30
KUR: Ikšķiles Brīvās skolas dārzs*
(Rīgas iela 175, Ikšķile)
IEEJA: 12,00 €
IBS Skolas vecākiem 10,00 €
(bērniem līdz 12 gadu vecumam bezmaksas)

Biļešu iegāde iepriekšpārdošanā, norādot biļešu skaitu un apmeklētāju vārdu uzvārdu:
“Brīvā skola SIA”
LV71HABA0551047188560

Visi, kuri ir apmaksājuši biļeti iepriekšpārdošanā, BŪS SARAKSTĀ, pie ieejas nosauks vārdu uzvārdu.

Jautājumiem – pasakumi@brivaskola.lv

Koncerts notiks brīvā gaisotnē, bez sēdvietām, nāciet ar segu un spilveniem zālienam.

Par gardumiem un dzērieniem koncerta laikā gadās Brīvais veikals.

Ieeja – no plkst. 18.30.
*Sliktu laikapstākļu gadījumā koncerts var tikt pārcelts.