Paldies pagājušā mācibu gada brīvprātīgajiem

Ikšķiles Brīvā skola pagājušajā mācību gadā uzņēma 3 Eiropas Solidaritātes Korpusa programmas brīvprātīgos -Ninu, Patrīciju un Bosco.

Eiropas Solidaritātes korpusa jaunieši skolā darbojās kā skolotāju palīgi un kā palīgi skolas dārzā. Viņi palīdzēja pedagogiem stundās un ārpusklases nodarbībās, spēlējas ar skolēniem āra pauzēs, mācīja savu valstu valodas, spēles un rotaļas un dažādos veidos aktualizēja  vides un ilgtspējas tēmas.

Ārzemju brīvprātīgie skolā mums palīdz saprast cik pasaule ir plaša, cik atšķirīgas un dažādas ir kultūras un tradīcija, kopā mēs varam daudz mācīties un bagātināties!

No sirds pateicamies Ninai, Patrīcijai un Bosco par nesavtīgo un sirsnīgo darbu ar bērniem mūsu skolā.

Eiropas Brīvprātīgā darba projektu atbalsta un finansē Es programma Erasmus +.

#EBD #BrīvāSkola #LaimīgiBērniMācāsLabāk