Tautasdziesmu sadziedāšanās vakars

„Ej, Laimiņa, Tu pa priekšu,
Es Tavās(i) pēdiņās…”

Mīļi aicināti pievienoties latviešu tautasdziesmu sadziedāšanas aplim kokles pavadījumā mājīgajās Ikšķiles Brīvās skolas telpās! Mēs no jauna atklāsim mūsu senču atstāto mantojumu – tautasdziesmas un tajās apslēpto gudrību. Kopīgi dziedot, mācīsimies sajust to dziedinošo spēku. Piedzīvosim to, kā tautasdziesmu vārdi un mūsu radītā skaņa aizsniedz mūsu sirdis un sniedz dziļu miera sajūtu.

Lai piedalītos nodarbībā, nav nepieciešams priekšzināšanas. Tikai vēlme dziedāt. Uz nodarbību jāģērbjas ērti, līdzi var paņemt plediņu/spilvenu un vilnas zeķītes savai labsajūtai, jo sēdēsim aplī uz zemes (jogas paklājiņi būs pieejami). Cienāsim ar siltu zāļu tēju.

Nodarbību laiks: 11.novembrī plkst. 19.30-21.00 un 25.novembrī plkst.18:30-20:00.

Sadziedāšanos vada: Liene Brauķe

Nodarbības maksa: ziedojums

Norises vieta: Ikšķiles Brīvā skola, Rīgas iela 175, Ikšķile

Lūdzam iepriekš pieteikties, sūtot īsziņu uz tālruņa nr.26562872, norādot “Sadziedāšanās”, datums, vārds uzvārds.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *