Spilgtākie notikumi un piedzīvojumi “Ikšķiles Tautskolā”

Vēsturiskās Elkšņu skolas ēkas telpās līdzās “Tautskolas 99 Baltie zirgi” Ikšķiles Brīvajai skolai aktīvi darbojas arī biedrība “Ikšķiles Tautskola” (iepriekšējais nosaukums – “Dzīves skola”), kas īsteno piedzīvojumus un notikumus kā lieliem, tā maziem dzīves skolēniem – pieaugušajiem un visu vecumu bērniem un jauniešiem. Pilnu bilžu galeriju var redzēt šeit!


Tiek īstenoti vairāki Eiropas Savienības un novada pašvaldības līdzfinansēti projekti, kuru aktivitātes ietver sevī gan nodarbības pašiem mazākajiem – Mazuļu skoliņa – , gan arī interešu izglītību skolas vecuma bērniem un jauniešiem – mūzikas un citas radošas un kustību nodarbes.

Arī pieaugušajiem “Ikšķiles Tautskolā” norisinās psiholoģiskās pašizaugsmes un praktisku iemaņu un prasmju apguves nodarbības, kuru īstenošanā sadarbojamies gan ar citam draudzīgām biedrībām – Ikšķiles Pārmaiņu iniciatīva (IPI) un Ikšķiles Brīvā skola (IBS), gan biedru un domubiedru vidū savstarpēji dalāmies pieredzē un zināšanās.

Nodarbības “Ikšķiles Tautskolā”:

  • *Kokles spēle pieaugušajiem: katru trešdienu, 10.00 (var ierasties uz nodarbību bez pieteikšanās)
  • *Dzimtas enerģētikas izlīdzināšanas seminārs: 10.janvārī (obligāta iepriekšēja pieteikšanās: ieva25@inbox.lv)
  • *Ģimenes enerģētika: 21.februārī (obligāta iepriekšēja pieteikšanās: ieva25@inbox.lv)
  • *Mazuļu skola: notiek 3x nedēļā (grupa jau ir pilna)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *