Tautas mūzikas un amatniecības centrs

Pateicoties Eiropas Savienības piešķirtajiem līdzekļiem, Ikšķiles Brīvajā skolā renovētas Tautas mūzikas un amatniecības centra telpas.

Tautas mūzikas un amatniecības centrā top gan keramikas darbi, ko audzēkņi veido galvenokārt iedvesmojoties no savām radošajām izjūtām, nevis atdarinot, gan arī koka darbi, kam bez estētiskās vērtības ir arī praktisks pielietojums. Savukārt aušanas nodarbības iemāca disciplīnu pat visjaunākajiem bērniem – viņi auž maciņus vai somiņas, apzinoties, ka tikai tad tos varēs noņemt no mazajām stellītēm, kad būs noausts vajadzīgais apjoms. Savukārt ar tautas mūzikas instrumentiem – sākot no stabulēm un beidzot ar kokli un bungām var izjust autentisku tautas melodiju ritmus.

Filcējam no krāsainām dzijām.

Mācāmies pacietību!

Koka darbi – ar īstu āmuru!

Katram sava kokle!

Mīcām mālus bez robežām!

logo

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *