Zīmējam dabu un iepazīstam to

Trešdien, Ikšķiles Brīvās skolas 4. saimei bija radoši izzinoša vizuālās mākslas nodarbība, iesaistot dabaszinību elementus. Vairāku mācības priekšmetu integrēšana nodrošina sekmīgāku skolēnu iedziļināšanos mācību tematos un praktisku izpratni par dažādiem procesiem.

Stāsta vizuālas mākslas skolotāja Zane ,“Pavasaris ir mans mīļākais gadalaiks! Nepārspējami skaistas un skanīgas putnu dziesmas , gaiss smaržo no plaukstošajiem pavasara ziediem un kokiem, jautri apdullušas zum kamenes un bites. Šodien Ikšķiles Brīvās skolas lielajai saimei īpaša vizuālās mākslas stunda – dabas plenērs. “

Vai jūs zināt, kas ir tulpes viducī? Cik ķiršu ziediņam ir lapu? Kāda forma ir pieneņu lapiņai? To visu šodien cītīgi pētīja un mēģināja uzzīmēt janie mākslinieki.

“Burvīgs plenērs, fantastiski siltajā un saulainajā pavasara dienā, esmu priecīga par audzēkņu darbiem,”smaidot nosaka skolotāja.

Daba iedvesmo, nav iespējams ar šo rakstu pārnest jums visu skolas apkārtnes burvību. Ieskatam foto no plenēra un skolas dārza.

#BrīvaSkola #LaimīgiBērniMācāsLabāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *