INTEREŠU IZGLĪTĪBAS NODARBĪBAS PIEAUGUŠAJIEM

Vācu valoda

Eiropas brīvprātīgie

5 eiro nodarbība

Informācija un pieteikšanās: info@brivaskola.lv vai 29149533.

********************************************************************************************************************

1) Aušanas studija
Skolotāja Ilze Kupča, pirmdienās plkst. 15.00-17.00

Skolā ir izveidota aušanas studija un šogad tai ir arī vadītāja, kas mums palīdzēs orientēties aušanas pasaulē – kopīgi iekārtosim stelles, mācīsimies aust un sāksim veidot paši savus tautastērpus. Aicinām gan aust pratējus, gan iesācējus.

2) Franču valoda
Skolotājs Theophile Poncet, trešdienās 10.30

Franču valodas pulciņš turpinās pagājušajā gadā iesākto, šogad ir cits skolotājs, būs arī cits skatījums un citas tēmas. Aicinām pievienoties cilvēkus ar priekšzināšanām.

3) Joga
Skolotāja Inese Hermane-Ulase, ceturtdienās plkst. 18.30

Mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā ir vērtīgi iemācīties iegūt iekšēju mieru un harmoniju. Jogas nodarbības ļauj iepazīt un attīstīt ķermeni, vienlaikus mācoties kādu brīdi būt mierā un koncentrējoties uz sevi.

4) Koklēšana
Skolotāja Julgī Stalte, piektdienās plkst. 11.40-13.00

Šogad koklēšanas nodarbības turpinās gan dalībnieki, kas piedalījās pulciņā iepriekšējos gadus, un uzņem arī jaunus dalībniekus – katru dziesmu var spēlēt gan vienkāršiem akordiem iesācēji, gan izrotājot koklētāji ar pieredzi.

5) Spāņu sarunvaloda pieaugušajiem
Skolotāja Lady Carolina Ruiz, piektdienās plkst. 16.30

Spāņu sarunvalodas pulciņš turpinās iepriekšējos gados iesākto un var pievienoties cilvēki ar nelielām priekšzināšanām.

6) Skanēšana
Skolotāja Baiba Vanaga, reizi mēnesī otrdienās plkst. 16.00

Skanēšana ir vokāla skaņu terapija, izmantojot meditāciju, balsi, mūzikas instrumentus, paša ķermeni, iekšējo muskulatūru un elpošanu. Skanēšana cilvēkā atraisa un rezonē tieši tik daudz, cik tobrīd nepieciešams. Tiekoties, mēs gan kopīgi, gan dziļi intīmi un individuāli, sajutīsim, atradīsim, skanēsim, trokšņosim, smiesimies, elposim un būsim tepat - dziļi sevī. Baudīsim.  Katra nodarbība ir unikāla, kur process ļoti akurāti pielāgojas aktualitātēm un dalībnieku enerģijām. Nodarbībās savijas elementi no dziedāšanas, elpošanas, smieklu jogas, vingrošanas un face fitness. Ļausimies būt, ļausimies darīt!

7) Vācu sarunvaloda pieaugušajiem
Eiropas Brīvprātīgā darba programmas dalībnieki

Šajā mācību gadā skola uzņem divus Eiropas brīvprātīgos, kas Ikšķiles iedzīvotājus labprāt iepazīstinātu ar Austrijas un Vācijas kultūru un sarunvalodu.