INTEREŠU IZGLĪTĪBAS NODARBĪBAS BĒRNIEM

Ilze Kupča

Pirmdien, 14.00

Informācija un pieteikšanās: info@brivaskola.lv vai 29149533

****************************************************************************************************************
1) Balss atvēršana
Skolotāja Baiba Vanaga, reizi mēnesī otrdienās plkst. 15.00
Skanēšanas nodarbībās bērni dosies skaņu, trokšņu, smieklu un ritma pasaulē, paralēli iepazīstot klusumu un meditāciju. Ļausimies būt radītāji, skaņas pirmavots un instruments. Nodarbībās elposim, šņāksim, rūksim, riesim, smiesim, dziedāsim un kustēsimies.

2) Bungas
Skolotājs Ernests Lībietis, ceturtdienās plkst. 12.20
Bungu nodarbību piepildīs ritmi – gan mierīgi un prātīgi, gan traki un aizraujoši. Nodarbībās bērni mācīsies bungu rudimentus un improvizēs, radot paši savus skaņu priekšnesumus.

3) Dambrete
Skolotājs Aivars Remesis, pirmdienās 15.00
Lielisks veids, kā ar spēles palīdzību attīstīt pacietību, spēju analizēt, domāt stratēģiski. Skolotāja dzīves lielā aizraušanās ir dambrete, ko bērni ļoti jūt un ar interesi iesaistās spēles izprašanā.

4) Ģitārspēle
Skolotāja Agnese Kļave, otrdienās plkst. 15.00
Mums visiem nav jākļūst par lielās skatuves mūziķiem, tomēr ir tik jauki, ja piemērotā vietā un laikā protam ar mūzikas palīdzību iepriecināt sevi un citus. Ģitāra ir viens no demokrātiskākajiem instrumentiem: var spēlēt gan zēni, gan meitenes, gan lieli, gan mazi, to var paņemt visur līdzi. Droši ņem līdzi uz nodarbību jau sameklētas notis kādam iemīļotam skaņdarbam, ko vēlies apgūt! It kā rotaļīgi un nepiespiesti, tomēr muzikālās prasmes arvien pieaugs.

5) Joga
Skolotāja Zane Eriņa, pirmdienās un/vai trešdienās plkst. 15.00
Mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā ir vērtīgi iemācīties iegūt iekšēju mieru un harmoniju. Arī bērniem. Jogas nodarbības ļauj iepazīt un attīstīt ķermeni, vienlaikus mācoties kādu brīdi būt mierā un koncentrējoties uz sevi.

6)  Kino franču valodā
Skolotājs Theopile Poncet, trešdienās plkst. 15.00
Skolotāja aizraušanās ir kino veidošana un pulciņā bērni mācīsies veidot kino. Skolotājs nerunā latviešu valodā, tāpēc viss darba process notiks franču valodā un bērni vienlaikus apgūs franču sarunvalodu un kino valodu.

7) Koklēšana
Skolotāja Agnese Kārkle, piektdienās plkst. 15.00
Kokle ir instruments, kas ļauj mums sarunāties ar savu dvēseli, tā ir noderīga prasme ikvienam. Koklēšanas nodarbībās bērni mācīsies saprast un sajust kokli, iepazīs notis un akordus, spēlēs tautasdziesmas un radīs paši savus skaņdarbus.

8) Krievu valoda pamatskolas vecuma bērniem
Skolotājs Ernests Lībietis, ceturtdienās plkst. 15.00
Ikvienas valodas iepazīšana paver durvis uz apkārtējo pasauli arvien plašāk. Ir būtiski jau agrā vecuma bērnus ieinteresēt valodu apguvē, lai attīstītu viņos izzināt vēl un vēl pasaules valodu.

9) Latino dejas
Skolotāja Lady Carolina Ruiz, pirmdienās plkst.14.00
Skolotāja Karolīna ir no Venecuēlas un bērniem ienesīs bērniem deju prieku un rosinās kustēties latīņu mūzikas ritmos. Nodarbībās bērni mācīs 3 veida dejas: salsu, moderno meringu un tradicionālu Venecuēliešu deju džoropo. Piedalīšanās pulciņā ļaus bērniem labāk izprast latīņamerikāņu kultūru un to, kāpēc viņi vienmēr, pateicoties mūzikai, ir laimīgi.

10) Mazuļu skola
Skolotāja Agnese Kārkle, otrdienās plkst.10.20-11.00
Mazuļi (2-4 gadus veci) kopā ar vecākiem vai auklītēm spēlē, dzied, iet rotaļās, iepazīst latviešu folkloru kopā ar skolotāju Agnesi Kārkli, kas pati ir darbojusies folkloras kopā no 2 gadu vecuma. Viņa zina ļoti daudz dziesmu un rotaļu un pavisam drīz tās zina un dzied arī Mazuļu skolas dalībnieki.

11) Robotika
Skolotājs Kaspars Čabs, pirmdienās un otrdienās plkst. 15.00
Robotika ir lietišķā zinātne, kas nodarbojas ar automatizēto tehnisko sistēmu izstrādāšanu. Nodarbībās skolēni apgūs programmēšanas pamatus, veidos un programmēs robotus.

12) Spāņu valoda pamatskolas vecuma bērniem
Skolotāja Lady Carolina Ruiz, piektdienās plkst. 15.00
Carolina ar Mazajiem kumeliņiem sarunājas spāņu valodā, Kumeliņu saimei ir spāņu valodas nodarbības un aicinām arī skolas vecuma bērnus apgūt spāņu valodu. Nodarbībās bērni mācīsies spāņu sarunvalodu un apgūs ikdienā nepieciešamas tēmas.

13) Tekstildarbi
Skolotāja Ilze Kupča, pirmdienās plkst. 14.00
Tekstildarbu pulciņā bērni strādās dažāda veida darbus ar dzijām un audumiem – pētīs tautastērpu (gan arheoloģisko, gan etnogrāfisko), gatavos auduma lelli, to ietērps tautastērpā, mācīsies aust brunčus, šūt kreklu un darināt vainagu.