28. maijā darbnīca “Mājas take away – 30 min līdzi sagatavošanai”

Jau svētdien, dārza andeles laikā, norisināsies arī darbnīca “Mājas take away – 30 min līdzi sagatavošanai” – kopā ar Sandru Stabingi!

Sandra ir SIA “Riekstotāji” saimniece, Ikšķiles Brīvās skolas permakultūras dārza izveidotāja, sēklu lološanas un mantoto kultūraugu kustības virzītāja.

Kopā ar Sandru varēsi gatavot:

* Sezonālo Freestyle dārza pesto
* Aplietos graudaugus termosā ar uzlabojumiem
* Nakts Auzas

KAD: 28. maijā plkst. 14.00 (Dārza andeles laikā)
KUR: Ikšķiles Brīvās skolas darbnīcā
DALĪBA: BEZMAKSAS

Produkti gatavošanai tiks nodrošināti.

Lai pieteiktos dalībai, raksti uz pasakumi@brivaskola.lv

Darbnīca palīdzēs gūt iedvesmu sagatavot veselīgu, ekonomisku, bet gardu maltīti līdzņemšanai. Tādejādi varēsi gan uzlabot savu veselību un pašsajūtu, gan konta atlikumu, ietaupot uz ārpus mājas ēdienreizēm.

Seko darbnīcai Facebook: https://fb.me/e/H7fdgAx3
______________
Darbnīca tiek īstenota ALTUM sociālās uzņēmējdarbības granta ietvaros (Eiropas Sociālā fonda projekts “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”).
Granta līguma Nr.248242/SU0000269 ietvaros, ESF projekta identifikācijas Nr.9.1.1.3/15/I/001 “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”