Skolas 1. saimei savas attālināto mācību darbu grāmatas

Ikšķiles Brīvās skolas 1.- 4. saimju audzēkņiem turpinās attālinātās mācības. Lai padarītu mācību procesu saistošāku un ērtāku, 1. saimes audzinātāja Ilze Sēkliņa katru nedēļu veido attālināto darbu grāmatiņas.

Grāmatiņās tiek iekļautas latviešu valodas, matemātikas, dabas zinību darba lapas, Ilze šeit apkopo un ievieto uzdevumus arī no priekšmetu skolotājiem.

Grāmatās tiek iekļauti arī aptaujas jautājumi bērniem par to, kuri priekšmeti tekošajā nedēļā bija visgrūtākie, ko jaunu iemācījās, ko grbētu darīt nākošajā nedēļā.

Šādas darba grāmatiņas ir ļoti ērtas , jo visas darba lapas ir viekopus, nekas nepazūd un nekas nav jāmeklē. Šāda attālināta mācību metode it īpaši ir pretīmnākoša vecākiem, kuriem nav jānopūlās ar darba lapu “izvilkšanu”no e- klases , printeru meklēšanu un drukāšanu.
Katru nedēļu bērni saņem jaunu grāmatu un nodod audzinātājai izpildīto.

#BrīvāSkola #MācāmiesMājās

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *