Uzmanību, gatavo bērni!

Ikšķiles Brīvās skolas audzēkņiem pagājušajā nedēļā vēl bija ļauts brīvlaikā priecāties, atpūsties un baudīt ziemu.

Nereti pārāk gara atpūta nogurdina, tāpēc skola aicināja bērnus piedalīties skolas veidotajā projektā *«uzmanību! GATAVO BĒRNI!»*. Tā ir iespēja mācīties darot un, pašiem nemanot, apgūt tik daudz dzīvē vajadzīgo prasmju – plānot, rēķināt finanses, apkopot informāciju, pagatavot ko veselīgu un gardu savai saimei.

Projekts veicams pēc *brīvprātības principa* – skolēni par savu veikumu varēs saņemt arī vērtējumus. Skolēni ir aicināti piefiksēt ēdienu gatavošanas procesu fotogrāfijās un noformēt to uz A4 lapām.

Visas izmēģinātās un sagatavotās receptes vēlāk tiks apkopotas *saimes vai skolas recepšu grāmatā.*

#BrīvāSkola#LaimīgiBērniMācāsLabāk